4K Korucuk Evleri
4K Korucuk Evleri

4K Korucuk Evleri

Bölgenin en büyük balkonlu, ilk yer altı otoparklı projesi olan 4K, geniş panoramik manzarasıyla yeşile eşlik ediyor. Yeşilin ve ferahlığın iç içe geçtiği tüm bu geniş alanlar sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirmek için tasarlandı.


Proje Başlangıç: 30 Temmuz 2017

Proje Teslim Tarihi: 01 Ekim 2018

Adres: Korucuk Mahallesi 1725 Ada Adapazarı / Sakarya

Araştırma Hastanesine ve Tıp Fakültesine 7 dk, Adliye, Valilik ve Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksekokuluna10 dk, Okul ve Sağlık Ocağına 5 dk, Semt Pazarına 5 dk, Adapazarı Çarşıya 20 dk, İzmit’e 30 dk, Karasu’ya 1 saat, İstanbul'a 1.5 saat uzaklıktadır.


Korucuk’ta doğanın bu kadar büyüleyici olabileceğini tahmin eder miydiniz? 4K’da sadece binalar değil, bölgenin ilk ve tek kapalı otoparklı projesi, dairelere ait özel depo alanları, muhteşem doğa manzarası hayatınızın başrolüne yerleşiyor. Doğanın baş döndüren kokuları her gün yeniden misafiriniz oluyor... Çünkü 4K’nın kalbi ferahlığa ve manzaraya ayrılıyor. 

3 konut bloğu, ortadaki ana bahçe alanının çevresinde yer alırken, az katlı ve sağlam mimarisi, gözü yormayan ve görüş mesafesini kapatmayan bir yaşam alanı sunuyor: Göz alabildiğine manzara, mis gibi doğa kokuları ve sonsuz bir gökyüzü...

4K’nın iç bahçesinde konumlanan 4K Fitness, açık yüzme havuzu, kapalı otopark alanları, dairelere özel depo alanları da gösterişli mimarisinin sosyal unsurlarını tamamlıyor.YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ