Mozaik Evler | Korucuk

Mozaik Evler | Korucuk

Şehir merkezinden uzak huzurlu ve dinlendirici bir lokasyonda bulunan Mozaik Evler, sosyal donatıları ile ön plana çıkıyor. 


Proje Başlangıç: 10 Ekim 2016

Proje Teslim Tarihi: 01 Nisan 2018

Adres: Korucuk Mahallesi Dorukkent Kavşağı 1729 Ada Adapazarı / Sakarya

Araştırma Hastanesine ve Tıp Fakültesine 7 dk, Adliye, Valilik ve Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksekokuluna10 dk, Okul ve Sağlık Ocağına 5 dk, Semt Pazarına 5 dk, Adapazarı Çarşıya 20 dk, İzmit’e 30 dk, Karasu’ya 1 saat, İstanbul'a 1.5 saat uzaklıktadır.


Doğa ile iç içe olan peyzajı, son derece kullanışlı olan daire planları ve konumu itibari ile hayatın konforuna öncelik tanınarak kurgulandı.

Apartman yaşamının dayattığı normlar ve uzun zaman önce kaybedilen bahçe kültürü ve pratikleri, Mozaik Evler’de sürdürülebilir bir yaklaşımla yeniden kurgulanıyor. Yapay doğa dekorlarına karşı direnen projemiz tertemiz orman havasıyla, sağlığı ve doğallığı ön planda tutuyor.

Mozaik Evler sunduğu peyzajıyla ihtiyaç duyulan yaşam tarzını sunarken sakinleriyle birlikte nefes alan bir projeye dönüşür.

5 katlı 4 bloktan oluşan toplamda 72 adet bağımsız bölüm ve 8 ad ticari üniteden oluşan projemizde 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer almaktadır. Sakarya’nın yeni gözdesi Korucuk’ta hayata geçen Mozaik Evler, lokasyon özelliğiyle de farklılaşıyor. Çocuk ve yetişkin yüzme havuzu, vitamin barı, kafeteryası, salıncakları, çocuk parkları, yürüyüş yolları, süs göletleri , basketbol sahası,panaromik merdiven camları, çardakları, sosyal tesis fitness alanlarıyla, aile hayatına yönelik planlanan Mozaik Evler, kullanışlı daire planlarıyla da sayısız avantajlar sağlıyor. Proje altındaki ticari üniteler (market, eczane vb) ve atmler sayesinde zamandan tasarruf edip ihtiyaçlarınızı çok kısa sürede temin etmenizi sağlayacaktır.YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ